HK-SFP-1.25G-20-1310 + lepší cena po registraci

 
 

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Cena 510 Kč bez DPH
617 Kč / ks    
Kód produktu 6S00000101
Značka Hikvision
Kategorie Příslušenství
 
  • Model: HK-SFP-1.25G-20-1310
  • Data Rate: 1,25 Gbps
  • Interface: LC
  • Transmission Distance: 20 Km
  • Transmission Medium: Single-mode, Single fiber
  • Wavelength: Tx 1310 nm / Rx 1550 nm
  • Sensitivity: ≤ 21 dBm
  • Operating Voltage: 3.3 V
  • Output Power: -9 to -1 dBm
  • Operating Temperature: 0°–70°C (32°–158°F)
  • Dimensions: 13,7 x 45 x 8,5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: